Propozice

Kategorie

Muži:

Ženy:

 

 

Plavecká část

Délka 0,3 km, plave se na koupališti v Jablonném. Bazén má 75 m, do něj opět umístíme 3 živé bóje a poplave se ve tvaru trojúhelníku, 2 okruhy na levou ruku. Bude se startovat ve 3 vlnách po 50 závodnících. Neopreny povoleny za jakékoliv teploty vody. Plavecká čepice povolená vlastní, na místě nebude k dispozici.

Depo 1 se nachází přímo v areálu koupaliště. Každý závodník zde bude mít své místo označené startovním číslem.

Cyklistická část

Délka 13,8 km, převýšení cca 280 m. Doporučujeme silniční kolo. Asfalt na trati bude střídat svou kvalitu - od zcela hladkého, přes hrubší až po úseky (zejména mezi Orličkami a Jamným), kde je třeba “číst trať”. Na těchto úsecích budou díry označeny barevným sprejem. Před prvním závodníkem pojede auto s majákem, za posledním závodníkem taktéž auto zavírající trať. Jedeme za plně uzavřeného silničního provozu. Jízda v háku povolena.

Trasa kola ZDE

 

trasa-bike-big.jpg 202.39 KB

 

 

Depo 2 je shodné s depem 1, nachází se tedy na koupališti v Jablonném nad Orlicí.

Běžecká část

Celková délka 5 km, oproti prvnímu ročníku běžíme 2 x 2,5 km okruh ! Celkové převýšení prakticky stejné - 138 m, ⅔ lesní cesty, ⅓ silnice/tartan. Stále doporučujeme trailové či univerzální běžecké boty. Trať vede krásnou přírodou a je velmi pestrá. Čeká vás průběh atletickým stadionem a dvojnásobná porce zážitků. Ke změně běžecké části jsme se rozhodli kvůli intenzivnějšímu kontaktu sportovců s diváky. Jsme si jisti, že povede k větší atraktivitě závodu. Ostatně, je to moderní trend, který můžeme pozorovat i na ostatních závodech. 

Trasa běhu ZDE

 

mapa_behu.png 1.6 MB

 

 

Generální sponzor

Hlavní sponzor