Otázky k Jablomannu

Chystáš se na svůj první triatlon a honí se Ti hlavou nejasné otázky?

Odpovíme Ti na ty nejčastější:


Jak se registruji?

Zde na webu vyplním registrační formulář, přijde mi email s platebními údaji. Zaplatím a začnu trénovat. Aspoň trochu. V den závodu se včas dostavím na prezentaci. Zde dostanu startovní tašku, bedýnku se svým číslem a uložím si věci do depa.


Startuje se naráz nebo jednotlivě?

Závodníci jdou do vody naráz. Do dalších disciplín přecházejí postupně, jak vylézají z vody.
My budeme startovat ve třech vlnách dle věkových kategorií, a to z důvodu omezené kapacity bazénu a větší průchodnosti depa.
Každý závodník bude mít startovní číslo - fixou na ruce a noze, na kole a na těle. 


Co s sebou?


na plavání: triatlonovou kombinézu nebo plavky, brýle, případně plaveckou čepici a ručník do depa
na kolo: kolo a láhev s pitím, povinně cyklistickou přilbu, věci na kolo, budeš-li se v depu převlékat
Do cyklistické části doporučujeme silniční kolo, ale v pohodě se závod dá objet i na klasickém mtb kole.
na běh: běžecké boty - ideálně ne s úplně hladkým vzorkem


Je možné se během závodu občerstvit?

Občerstvovací stanice bude zhruba při výběhu z depa a v polovině běžecké části. Kromě bidonu na kole si můžeš pití či gel dát do bedýnky v depu.


Nezabloudím?

U nás se neztratí ani slepý. Na tratích kola a běhu bude dostatek pořadatelů a značení. Chápeme, že pro klid v závodě je nutné mít absoultní jistotu, že jedu, běžím správně.   


Zvládnu to?

Není se čeho bát. Délka tratí je nastavena tak, aby se do cíle dostal každý, otázkou je jen v jakém čase. Překonávání sebe sama je jedním z velkých lákadel triatlonu, i proto neplánujeme zařazení štafet. Jen si to vyzkoušej celé a uvidíš, že to není Tvůj poslední závod.


Program po závodě?

Po vyhlášní výsledků následuje bohatá tombola. Možnost koupání a občerstvení spolu se sdělováním pozávodních dojmů je to, co dělá Jablomann unikátním. Pořadatelé mezitím sbalí depo a nachystají plochu na večerní živou produkci s DJ´s. Parkoviště bude k dispozici od pátku do neděle. Ubytování lze zajistit individuálně anebo poptat - viz kontakt v sekci Adresa sadu.Generální sponzor

Hlavní sponzor